درباره ستارک

عطر و ادکلن و لوازم آرایش و بهداشتی در دنیای امروز ما جایگاه خاصی پیدا کرده اند. این جایگاه در حدی است که در حال حاضر بسیاری گروه خاصی از عطرها و لوازم آرایش و بهداشتی را برای خود انتخاب کرده اند و به نوعی به امضای شخصی آنها تبدیل شده است. این در حالی است که با توجه به مواردی که در مورد عطر و لوازم آرایش و بهداشتی گفتیم سودجویان بسیاری، چشم به این بازار دوخته اند و بازار فروش عطر و لوازم آرایشی وبهداشتی تبدیل به بازاری پر تقلب و البته خطرناک از نظر بهداشتی شده است.

فروشگاه اینترنتی ستارک به همین دلیل تأسیس شد. تعریف ساده قانون کار ستارک ارائه محصول اصل برای فروشی خوب و مطمئن است. در واقع می توان اصول ستارک را به شرح زیر بیان کرد:

  • ارائه عطر و لوازم آرایشی و بهداشتیاصل و مطمئن از طریق تأمین کننده اصلی
  • ارائه عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی آکبند و پلمپ اصلی
  • ارائه بهترین قیمت و بهترین خدمات عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی

فروشگاه عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی ستارک به پشتوانه سابقه ای چندین ساله در امر تهیه و توزیع این محصولات در ایران، به این اعتماد دارد که تمامی محصولاتی که در این فروشگاه عرضه می شود اصل است و به قولی اورجینال، هیچگاه باز نشده است و شخص خریدار اولین فردی است که این کار را انجام می دهد! البته که تنها دلیل ندادن مهلت تست به خریداران عزیز هم همین است. مطمئناً هیچ کسی دوست ندارد محصولی را استفاده کند که پیش از این توسط فردی دیگر تست شده یا حتی باز شده است! مطمئن باشید که ستارک هم هیچگاه راضی به ارائه محصول غیر اصل ، مصرف شده و یا باز شده به مشتریان گرامی نیست.